۱۰ اسفند ۱۳۹۶
اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

جوانسازی پوست

اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

source جوانسازی پوست
امروزه یکی از دغدغه های مهمی که افراد دارند داشتن چهره زیبا و شاداب می باشد به همین منظور در صورتی که دچار افتادگی یا چروکیدگی پوست می شوند با مراجعه به مطب زیبایی اقدام به جوانسازی پوست می کنند.

gta 5 rencontres aleatoires افراد جامعه معمولاٌ به دلیل افزایش سن، شرایط محیط زندگی ( آلودگی هوا )، استرس و اضطراب ، تغذیه نامناسب، نور آفتاب و غیره باعث از دست دادن ویژگی های ارتجاعی پوست شده و پوست فرد افتاده و چروکیده می شود.

mujeres buscando hombres en new jersey

http://tjez.gob.mx/perdakosis/1514 راه های متفاوتی برای جوانسازی پوست وجود دارد که دکتر منیر جعفری در مطب خود ارائه کننده خدمات ذیل برای جوانسازی پوست می باشد.

source link تزریق ژل و فیلر :
ژل و فیلر از محصولاتی همچون هیدروکسی آپاتیت کلسیم ، اسید هیالورونیک هستند که با سلول های بدن سازگاری داشته و با ورود به پوست فضای خالی بین الاستین و الیاف کلاژن را پر کرده و باعث جوانسازی صورت فرد می شود.

catholic online dating همچنین از ژل و فیلر برای حجیم کردن برخی از نقاط صورت نیز استفادده می شود.

partnersuche eckernförde تزریق چربی :
تزریق چربی از دیگر روش های بی خطر می باشد که چربی مور نیاز برای تزریق از بافت هایی همچون ران ها، شکم و پهلو که چربی بیشتری دارد برداشته شده و پس از قرار گرفتن در سانتریفیوژ مواد اضافی از آن جدا شده و در ناحیه مورد نظر تزریق می گردد.

http://bolataruhan.org/?fiopry=verbe-flirter-en-anglais&506=8e جوانسازی پوست

chica quiere conocer chico en panama تزریق بوتاکس :
بوتاکس شکل تغییر یافته سم باکتری کلستریدیوم بوتولنوم می باشد که دارای فواید دارویی بسیاری می باشد. بهترین نوع ماده بوتاکس دیسپورت نام دارد که توسط شرکت ایپسن انگلیس ساخته و مورد تایید FDA می باشد.

go here زمانی که این ماده وارد بافت صورت می شود باعث کاهش حرکات اضافی عضلات شده و افتادگی و چروکیدگی پوست صورت را بهبود می بخشد.

site de rencontre avec des gendarmes از این ماده همچنین برای درمان تعریق زیر بغل و کف دست نیز استفاده می شود.

casual dating ireland مزوتراپی :
مزوتراپی در واقع تزریق مواد فعال بیولوژیکی به داخل پوست می باشد که با تحریک کلازن سازی و الاستین سبب درمان خطوط موجود در صورت گردن می شود.

اکثر داروهایی که در روش مزوتراپی استفاده می شود از مواد معدنی و ویتامینی بوده و به هیچ وجه باعث بروز عوارض جانبی در فرد نمی شود.

میکرودرم ابریژن :
میکرودرم ابریژن نوعی پوست کندن مکانیکال است که با استفاده از دستگاه خاص ، نوعی کریستال ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار مشخصی با لایه بیرونی پوست تماس برقرار کرده و تراش هایی را بر روی پوست ایجاد می کند.

پس از اتمام فرآیند با استفاده از یک مکش تمامی کریستال ها از سطح پوست جمع می شود.

این روش درمانی باعث گردش بهتر خون در پوست شده و سلول های فیبروپلاست و کلاژن مجدد شروع به فعالیت می کند.

تزریق پی آر پی :
پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت یکی از روش های نوین می باشد که از پلاکت های موجود در خون فرد تهیه می شود و پس از جدا شدن از خون لخته نشده در بافت مورد نظر برای ترمیم تزریق می گردد.

این روش به دلیل تهیه شدن از خون فرد بی خطر بوده و هیچ عوارض جانبی در پی ندارد.

لیزر فرکشنال CO2 :
لیزر فرکشنال CO2 یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن خطوط تمامی بدن است، در این روش درمانی نور لیزر به لایه اپیدرم و درم پوست تابیده شده و باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می شود.

آر اف :

RF یکی دیگر از روش های جوانسازی می باشد که توسط دکتر منیر جعفری انجام می شود، این روش درمانی باعث رفع چروکیدگی و سفت شدن پوست می شود.

این دستگاه سبب افزایش تولید کلاژن و الاستین و گردش خون می شود.

دکتر منیر جعفری