۱۰ اسفند ۱۳۹۶
اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

مزوتراپی

اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

مزوتراپی

source site مزوتراپی یک روش نوین در بهبود ریزش موی غیر ارثی و بهبود ریزش موی ارثی ، رفع افتادگی و چروک های صورت مانند خط اخم، خطوط موجود در پیشانی و خط خنده می باشد.

source site مکانیسم عملکرد مزوتراپی چگونه می باشد؟
می دانیم که داروهای خوراکی و محلول های موضعی و کرم ها به سختی توسط پوست جذب می شود و میزان بسیار کمی به زیر پوست می رسد.

http://bilgiwebs.com/?plemjaw=que-busca-un-hombre-soltero-de-40&ad8=36

در تکنیک تزریق مزوتراپی داروهای مورد نیاز برای درمان جوانسازی پوست و ریزش مو وچاقی به صورت مستقیم با استفاده از یک دستگاه به زیر پوست تزریق می گردد، باید گفت این روش قابل مقایسه با مصرف داروهای خوراکی و موضعی نمی باشد و تاثیر بسیار زیادی دارد.

http://ortdestreffens.de/?yabloko=binaroption&a14=47 قابل ذکر است میزان تاثیر تزریق این مواد بیولوژیکی در همه افراد یکسان نبوده و در افراد مختلف متفاوت می باشد.

follow بیشتر داروهایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد، عبارت است از مواد ویتامینی و مواد معدنی که هیچ عارضه ای برای بیمار ندارد.

https://theburgerhunter.com/vitolois/1576 در بعضی موارد مانند ریزش مو ارثی یا ژنتیکی هورمونی می توان به جای مصرف داروهای دوتستراید یا فینستراید و غیره مواد مزوتراپی را به صورت موضعی در پوست سر تزریق کرد.

http://hongrie-gourmande.com/frensis/2335 این داروها در هر جلسه ۲۰ دقیقه ای در نقاط مختلف سر تزریق می شوند و بسیار موثر بوده و درد کمی دارد.

site de rencontre de metalleux در مواردی که بیمار احساس درد داشته باشد نیم ساعت قبل از عمل به پوست بیمار بی حسی مالیده می شود تا بیمار احساس درد نکند، این متد درمانی نیازی به استراحت ندارد و می توان به راحتی فرد فعالیت های خارج از منزل را انجام دهد.

Tastylia Spain مزوتراپی

rsvp dating oakham تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی صورت و گردن چقدر می باشد؟
با توجه به میزان و شدت افتادگی پوست صورت و سن بیمار حدود ۵ الی ۱۰ جلسه لازم می باشد.

go to link جلسات تزریق ابتدا به صورت هفته ای یک بار و پس از آن ماهی یک الی دو بار و پس از آن هر شش ماه دو بار می باشد.

رویش مجدد مو و ابرو با روش مزوتراپی به صورت ذیل می باشد:
ریزش مو در افراد متفاوت علل مختلفی دارد که می توان به بهداشت ، استرس ، شرایط محیطی ، رعایت نکردن تغذیه صحیح ، نداشتن خواب کافی ، عدم جذب ویتامین های مورد نیاز، کشیدن مو و غیره می تواند جزء عوامل تاثیر گذار در کم مویی و طاسی باشد.

باید به بانوان و آقایانی که دچار عارضه ریزش مو هستند گفت که با مزوتراپی می توانند اقدام به درمان کنند.

تغییرات از جلسه سوم به بعد یه صورت محسوسی قابل مشاهده است و پس از سه ماه نتیجه بهتر قابل مشاهده می باشد، باید گفت در ابتدا موها به صورت نازک و کم رشد می کنند و به تدریجج ساقه مو کلفت و تیره می شود، علاوه بر این در صورتی که از لیزر کم توان همراه با درمان مزوتراپی استفاده کنید باعث افزایش رویش مو می شود.

درمان ریزش مو با مزوتراپی به چند جلسه نیاز دارد؟

با توجه به شدت و وسعت ناحیه و علت ریزش مو، درمان طی ۵ الی ۱۰ جلسه انجام می شود، جلسات به صورت هر هفته یکبار به مدت ۵ هفته و پس از آن هر دو الی چهار هفته به صورت دو بار طی ۵ جلسه ادامه دارد برای کسب نتیجه بهتر پس از این دوران تزریق به صورت سالی سه الی چهار بار انجام می شود.

نکته قابل ذکر در درمان مزوتراپی این است که اگر ریزش مو بر اثر عوامل هورمونی و ارثی نباشد نیاز به درمان های دیگر ندارد، اما در صورتی که بر اساس این موارد به وجود آید پس از درمان برای جلوگیری از ریزش مجدد از محلول های موضعی و داروهای خوراکی استفاده می شود.

دکتر منیر جعفری